دمو قابل بازی عنوان PES 2018 هم اکنون در دسترس است [دانلود کنید] – دیجیاتو + پیکر شهید حججی تحویل نیروهای سپاه شد – ربات مین یاب

سه هفته به انتشار بازی PES 2018 به صورت جهانی مانده و حال دموی رایگان قابل بازی این عنوان در دسترس است
قابل توجه است که این دمو حتی برای کنسول های نسل پیش یعنی پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 نیز در دسترس خواهد بود. این اتفاق در حالی رخ می دهد که هیچ بازی ورزشی دیگری برای پلتفرم های ذکر شده در سال اخیر، عرضه نخواهند شد.

کونامی قول بهبود قیمت تور پکن دریبل ها، کنترل توپ و شبیه سازی بهتر عنصر سرعت در بازی را داده است. البته بخش آنلاین بازی در دمو قابل دسترس نبوده و پیشرفت های بازی های 2 به 2 و 3 به 3 را در نسخه اصلی مشاهده خواهید کرد.

سه هفته به انتشار بازی PES 2018 به صورت جهانی مانده و حال دموی رایگان قابل بازی این عنوان در دسترس است.

این دمو شامل دوازده تیم خواهد بود. چهار تیم تور زمینی اصفهان اروپایی (بارسلونا، دورتموند، اینترمیلان و لیورپول)، پنج تیم آمریکای جنوبی (بوکا جونیورز، کولو کولو، کورینتیانس، فلامینگو و ریور پلاته) و سه تیم ملی (آرژانتین، برزیل و آلمان) در این دمو حضور خواهند داشت.

این دمو قابل بازی هم اکنون در پلی استیشن استور و ایکس باکس لایو در دسترس است.

——————-
خبرگزاری تسنیم: سردار پورجمشیدیان معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب تور ایتالیا اسلامی طی سخنانی با اشاره به تحویل گرفتن پیکر شهید حججی، گفت: در این ایام عید قربان، قربانی ملت ما به کشورمان بازمی‌گردد و با پیگیری‌هایی که انجام شده، پیکر مطهر تحویل نیروهای ما در سوریه شده است
خبرگزاری تسنیم: سردار پورجمشیدیان معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی سخنانی با اشاره به تحویل گرفتن پیکر شهید حججی، گفت: در این ایام عید قربان، قربانی تور اسپانیا نوروز 97 ملت ما به کشورمان بازمی‌گردد و با پیگیری‌هایی که انجام شده، پیکر مطهر تحویل نیروهای ما در سوریه شده است.
وی افزود: با طی مراحل شناسایی که انجام شد، هویت پیکر شهید حججی تایید شده است و در ساعات آینده، پیکر شهید به کشورمان منتقل خواهد شد.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه تصریح کرد: انشالله مراسم تشییع این شهید با حضور ملت شریف و بزرگوار و با حضور مسئولان لشکری و کشوری در روز شنبه تور ویتنام از ساعت 16 از میدان امام حسین به سمت میدان شهدا و میدان خراسان انجام خواهد شد.

سردار پورجمشیدیان ادامه داد: قطعا در اصفهان و نجف آباد هم مراسم بزرگی خواهیم داشت که ساعت دقیق آن را بعداً اعلام خواهیم کرد و اگر مراسم دیگری در جای دیگری هم باشد، در اطلاعیه‌های بعدی به ملت عزیز اعلام خواهیم کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *