به روز رسانی جدید اینستاگرام دنبال کردن نظرات را راحت تر می کند – دیجیاتو + پوگبا: می‌خواهم قهرمان لیگ برتر شوم – ربات مین یاب

شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام (زیر مجموعه فیسبوک) در جدیدترین به روز رسانی خود، قابلیت نمایش نظرات به صورت رشته ای (مکالمه) را مانند فیسبوک اضافه کرده و از این به بعد کامنت های مرتبطی که در پاسخ به یکدیگر ارسال می شوند را، به صورت منظم طبقه بندی خواهد کرد
همان طور که می دانید، پیش از این به روز قیمت تور هند رسانی تمامی نظرات در زیر پست های اینستاگرامی پشت سر هم و بر اساس زمان ارسال مرتب می شدند اما حالا، پاسخ ها به هر کامنت در زیر همان نظر طبقه بندی شده و موجب راحتی در انجام مکالمات و دنبال کردن کامنت های مرتبط با هم خواهند شد.

به گفته مدیران اینستاگرام، قابلیت جدید که در روزهای آتی به صورت جهانی و برای سیستم عامل های اندروید و iOS عرضه می شود، با گروه بندی کامنت ها باعث سهولت در برقراری تور ویتنام نوروز 97 ارتباطات و به اشتراک گذاری نظرات خواهد شد.

گفتنی است به روزرسانی مورد بحث که مربوط به نسخه 24 اپلیکیشن اینستاگرام است، در راستای تلاش های این شبکه اجتماعی برای بهبود عملکرد بخش نظرات، مانند قابلیت حذف خودکار نظرات توهین آمیز، عرضه می شود.

حالا تور لحظه آخری یزد پاسخ هر کامنت در اینستاگرام، زیر خودش طبقه بندی می شود

شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام (زیر مجموعه فیسبوک) در جدیدترین به روز رسانی خود، قابلیت نمایش نظرات به صورت رشته ای (مکالمه) را مانند فیسبوک اضافه کرده و از این به بعد کامنت های مرتبطی که در پاسخ به یکدیگر ارسال می شوند را، به صورت منظم طبقه بندی خواهد کرد.

——————-
ورزش سه: تور سیشل هافبک فرانسوی سال 2012 یونایتد را ترک کرد و به یوونتوس پیوست و سال گذشته با شکستن رکورد نقل و انتقالات به منچستریونایتد بازگشت
ورزش سه: هافبک فرانسوی سال 2012 یونایتد را ترک کرد و به یوونتوس پیوست و سال گذشته با شکستن رکورد نقل و انتقالات به منچستریونایتد بازگشت. او فصل گذشته سه جام شامل کامیونیتی شیلد، جام اتحادیه و لیگ اروپا را کسب کرد و حالا هدفش با یونایتد کسب قهرمانی لیگ است.
یونایتد قیمت بلیط هواپیما در اولین بازی خود در لیگ برتر موفق شد 4-0 وستهام را شکست داده و گام محکمی بردارد.

او گفت:” من به اینجا آمدم تا قهرمان لیگ برتر شوم و خودم را به چالش بکشم. رویای من بازی کردن برای این باشگاه است و وقتی در سال 2012 مجبور به ترک تیم شدم، احساس می‌کردم یک چیزی گم شده زیرا من جزء 11 نفر اصلی نبودم. حالا برگشته ام و از حضورم در تیم خیلی خوشحالم. در ایتالیا رشد زیادی کردم و حالا مثل یک مرد تور برزیل نوروز 97 برگشته ام.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *