سیدجلال و خاطره‌نگاری با ۶ جام قهرمانی + ساعت هوشمند Gear S4 سامسونگ احتمالاً در دو سایز روانه بازار می شود – دیجیاتو – ربات مین یاب

ورزش سه: سیدجلال حسینی، کاپیتان باتجربه سرخپوشان در پایان فصل هفدهم فوتبال ایران به ششمین جام قهرمانی خود دست یافت
ورزش سه: سیدجلال حسینی، کاپیتان باتجربه سرخپوشان در پایان فصل هفدهم فوتبال ایران به ششمین جام قهرمانی خود دست یافت. جامی که باعث شد او اکنون پرافتخارترین بازیکن تاریخ لیگ برتر در هفده دوره اخیر لقب گیرد.

در این تصویر دیگر بازیکنان این تیم صاحب دو عنوان قهرمانی شده اند؛ شجاع خلیل زاده پیش از این با سپاهان به عنوان قهرمانی دست یافته بود و اکنون دومین جام خود را با پرسپولیس تصاحب کرده و علی علیپور و کمال کامیابی نیا نیز سابقه دو عنوان قهرمانی پیاپی با پرسپولیس را در کارنامه دارند.

مدافع باتجربه سرخپوشان امروز در برنامه‌ای که توسط باشگاه در نظر گرفته شده بود، با دو جام قهرمانی اخیری که در لیگ برتر به آن دست یافته بود عکس یادگاری گرفت. سیدجلال حسینی با سپاهان سه عنوان قهرمانی و سایپا یک عنوان قهرمانی در کارنامه دارد تا بیش از هر بازیکنی به لمس این جام عادت داشته باشد.

سیدجلال و خاطره‌نگاری با ۶ جام قهرمانی

——————-

به تدریج اخبار و شایعات در خصوص نسل تازه ساعت های هوشمند کمپانی سامسونگ در حال افزایش است
نمایشگر مربعی اپل واچ های کمپانی اپل در دو سایز ۳۸ میلی متری و ۴۲ میلی متری در دسترس خریداران قرار دارند. ساعت Gear S2 سامسونگ نیز از پنل دایره ای ۴۳ میلی متری برخوردار بود و مدل Gear S3 هم نمایشگری ۴۶ میلی متری دارد. در این میان مدل Gear Sport هم هست که نمایشگری ۴۴.۶ میلی متر را در اختیار کاربر قرار می دهد. با این تنوع محصول هنوز مشخص نیست که کمپانی کره ای کدام سایزها را به عنوان ابعاد نهایی نمایشگر ساعت هوشمند Gear S4 خود برخواهد گزید.

ناگفته نماند که جدای از سایز نمایشگر، همین حالا هم پوشیدنی تایزنی سامسونگ در مدل های مختلف (بر حسب داشتن قابلیت اتصال LTE) عرضه می شوند. بنابراین انتظار می رود تنوع ساعت های سری Gear به شکل چشمگیری افزایش یابد.

ظاهراً این پوشیدنی هوشمند جدید کره ای ها که در حال گذراندن مراحل توسعه خود در خاک آمریکاست قرار است به پیروی از اپل واچ با دو سایز متفاوت نمایشگر و صد البته قیمت های متفاوت برای پوشش طیف وسیع تری از نیاز کاربران به تولید برسد.

به تدریج اخبار و شایعات در خصوص نسل تازه ساعت های هوشمند کمپانی سامسونگ در حال افزایش است. در همین راستا به تازگی شنیده شده Gear S4 احتمالاً در دو سایز نمایشگر راهی بازار می شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *