حقوق علی کریمی و صادق زیبا کلام استاد دانشگاه تهران سال ۹۶ افشاگری – ربات مین یاب

سال ۹۶ را باید از جهاتی، سال افشاگری های اسنادی دانست. جایی که در اوایل سال در جریان رقابت های دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶، جریان افشاگری ها با انتشار تصویر سند خانه حسن روحانی توسط محمد باقر قالیباف، شهردار وقت تهران و نامزد اصولگرایان در جریان آخرین مناظره تلویزیونی آغاز شد و اکنون که روزهای پایانی سال را در پیش داریم، این رویه توسط دیگر چهره های شاخص سیاسی و ورزشی ادامه دارد
داستان افشا گری های علی کریمی قطعا ادامه خواهد داشت  و احتمالا این روند با واکنش سرمربی تیم ملی که اخیرا از  افشای جزییات قرارداد ۲.۵  میلیون دلاریش ابراز ناراحتی کرده  بود، مواجه می شود.

با مالیات

صادق زیبا کلام ، استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران را باید یکی از چهره های شاخص سیاسی و اجتماعی در سال ۹۶ دانست که با مناظره ها و مصاحبه های رسانه ای  و مجازی داغ وپست های اینستاگرامی پر  کامنت، یکی از  فعالان سیاسی امسال بود و جذب میلیاردها تومان سرمایه از سوی هوادارانش  به منظور  کمک  به زلزله زدگان کرمانشاه، او را در کانون توجه رسانه های داخلی و بین المللی قرار  داد.

بیمه هم کلاً نیستم

اینتر نت خطم

علی کریمی که در اینستاگرام و تلگرام،  بر خلاف بسیاری از ورزشکاران و حتی فوتبالیست ها، مشی و مسلک سلفی بازی و عکس های تولد و مهمانی و مد و لباس ندارد،  همچنان رویه انتقاد گرایی انتقاد گریز خود را در فضای  مجازی ادامه  می دهد و با این حال، میلیون  ها فالور  دارد. او از معدود فوتبالیست هایی است که کامنت پذیری صفحه اینستاگرام خود را بسته است و به روند تولید مونولوگ های دیجیتالی علاقه وافری دارد. موضوعی که با  انتقاد رسانه های ورزشی نیز  همواره مواجه می شود.

تصویر صفحه اول قرارداد علی کریمی با باشگاه سپید رود رشت

تصویری از قرارداد ۱۱ ماده ای علی کریمی با باشگاه سپید رود رشت

مبلغش و مدتش هم معلوم

کسى که خیلى علاقه داشت قراردادها رو منتشر کنه ولى نمیدونم چى شد که دیگه نشد!!؟؟

اخیرا هم آقای زیبا کلام  به ۱۸  ماه حبس تعریزی  و ممنوعیت  از فعالیت  های رسانه ای و خبری  و مجازی  به مدت  ۲۴ ماه محکوم شد که در روزهای پایانی سال، واکنش های گسترده ای به دنبال داشت و هم  اکنون نیز  بخشی از ترندهای دیجیتالی ایرانیان در شبکه های اجتماعی را به خود اختصاص می دهد. صادق  زیبا کلام چند روز پیش، تصویر فیش حقوقی خود دردانشگاه آزاد را منتشر کرد که مشخص میکند این استاد تمام علوم سیاسی، ماهانه ۱۳ میلیون ریال حقوق  میگیرد. او قبلا گفته بود که حقوق ماهانه  اش از دانشگاه تهران، ماهی ۷ میلیون تومان است و برای شرکت در هر  مناظره، حداکثر ۴ میلیون ریال دریافت می کند.

زمینى تردد میکنم

این هم قرارداد من با باشگاه سپیدرود !

لباسهامم خودم میشورم

ظاهر و باطن

ستاد دوپینگ هم پرونده ام مفتوح نیست

در اوضاع  سیاست نیز وضعیت خیلی تفاوتی با عرصه ورزش ندارد. اگر چه افشاگری های سند دار سیاسی در اکو سیستم سیاسی امروز  کشور کمی محتاط تر از  قبل است  اما هر از گاهی،  اسنادی منتشر می شود که بازتاب های رسانه ای گسترده ای پیدا میکند.

تصویر فیش حقوق دکتر صادق زیبا کلام در دانشگاه علوم تحقیقات آزاد تهران

ولى من خودم منتشر کردم

سال ۹۶ را باید از جهاتی، سال افشاگری های اسنادی دانست. جایی که در اوایل سال در جریان رقابت های دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶، جریان افشاگری ها با انتشار تصویر سند خانه حسن روحانی توسط محمد باقر قالیباف، شهردار وقت تهران و نامزد اصولگرایان در جریان آخرین مناظره تلویزیونی آغاز شد و اکنون که روزهای پایانی سال را در پیش داریم، این رویه توسط دیگر چهره های شاخص سیاسی و ورزشی ادامه دارد.

این رو در راستاى نظام قانونمند رئیس فدراسیون و دارو دسته زحمت کش منتشر کردم!!

سلام دوستان

به هر  حال، مثلث زیبا کلام، علی کریمی و نهادهای  سیاسی-ورزشی، حتما در هفته های  آینده دوباره دست به  افشا سازی هایی خواهند زد که برای رسانه ها و افکار عمومی جالب توجه خواهد بود و مردم را با متن و حاشیه بخشی از امور آشنا میکند.

image

image

جادوگر در جدید ترین اقدام در روند  افشاگری های سال ۹۶، در شب چهارشنبه سوری کم خطر امسال،  تصاویری از قرارداد ۳۳ میلیارد ریالی  ۳۰ ماهه با باشگاه فوتبال  لیگ برتری سپید رود رشت را منتشر  کرد و ابراز امیدواری کرد که سرمربی تیم  ملی نیز کار مشابه انجام دهد.

او نوشت:

بدون کرایه ماشین

و از همکارهام هم خواهش میکنم با رضایت قلبى قرادادشون رو منتشر کنند.

بدون هیچ دوا و درمونى

براى ٣٠ ماه (٢/٥سال)

نوک پیکان افشاگری های علی کریمی در سال۹۶ را  باید کارلوس کیروش،  سرمربی موفق تیم ملی فوتبال ایران دانست که نسبت به حقوق و دستمزد و شیوه مرخصی و قرارداد بستن وی انتقاد کرده بود. انتقاداتی که البته بی پاسخ نماند و کیروش با ارسال پیامکی، علی کریمی را بزدل خطاب کرد و در بیانیه ای، از اظهارات کریمی ابراز تاسف نمود و پاسخ به آن را به زمانی دیگر موکول کرد که البته پس از گذشت ۱ ماه، همچنان این پاسخ در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

وی اخیرا از واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی  اخراج شد که بازتاب آن حتی به نقاط دور دست آمریکا و اروپا هم  رسید. دانشگاه  آزاد به رهبری فرهاد رهبر، دو شغله بودن و همچنین اظهارات مغایر با شئونات دانشگاه را از  دلایل این  اخراج برشمرد.

بازتاب های رسانه ای اخراج زیبا کلام از دانشگاه آزاد در روزنامه های اسفند

پاداش هم به بازیکن منتخب تیمم میدم!!

پس از مناظره های آتشین تلویزیونی در اردیبهشت ۹۶ عرصه سیاست ایران، بایستی به مناظره داغ بهمن ۹۶ برنامه ۹۰ عادل فردوسی پور اشاره کرد که در ان، دبیرکل فدراسیون فوتبال در یک برنامه تلویزیونی، پای صحبت های پر سند و مدرک علی کریمی، کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال و سرمربی کنونی باشگاه سپید رود رشت نشست تا آنجه جادوگر از ان به  عنوان فساد در فوتبال یاد میکند را مشاهده کند. برنامه ای که واکنش های گسترده ای در سطوح سیاسی و رسانه ای کشور داشت و پای مجلس وقوه قضاییه را نیز به میان کشید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *