مطهری: درباره «اعاده اموال نامشروع» نظری ندارم + آپدیت جدید جیمیل، قابلیت تغییر نوع صندوق ورودی را به نسخه اندروید می آورد – ربات مین یاب

خبرگزاری فارس: علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ایرادات شورای نگهبان به مصوبه مجلس در خصوص لایحه بودجه سال 97 پس از بررسی در کمیسیون تلفیق یکشنبه هفته آینده (20 اسفند ماه 96) در صحن علنی مجلس مورد بررسی و اصلاح قرار خواهد گرفت
خبرگزاری فارس: علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ایرادات شورای نگهبان به مصوبه مجلس در خصوص لایحه بودجه سال 97 پس از بررسی در کمیسیون تلفیق یکشنبه هفته آینده (20 اسفند ماه 96) در صحن علنی مجلس مورد بررسی و اصلاح قرار خواهد گرفت.

مطهری در پاسخ به سؤالی درباره جزئیات طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان خاطرنشان کرد: در مورد جزئیات این طرح فعلاً نظر خاصی ندارم و بعداً اظهارنظر خواهم کرد.

وی با اشاره به ایراد مجدد شورای نگهبان به 7 بند از مصوبه مجلس در خصوص لایحه بودجه سال 97 افزود: بررسی و اصلاح این ایرادات زمان زیادی را نیاز نخواهد داشت و بعد از حدود یک ساعت که مجلس وارد دستور کارهای بعدی خود خواهد شد.

نایب رئیس مجلس با اشاره به تحویل طرح دوفوریتی اعاده اموال نامشروع مسئولان به هیأت رئیسه مجلس، اظهار داشت: با توجه به دستور کار صحن علنی مجلس و برگزاری جلسات استیضاح سه نفر از وزرا بعید به نظر می‌رسد که طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در هفته آینده در مجلس مطرح شود.

——————-

برای کسانی که روزانه ایمیل های زیادی را دریافت می کنند، قابلیت شخصی سازی صندوق ورودی اهمیت زیادی دارد اما بنا بر دلایلی نامعلوم، کاربران اندرویدی جیمیل از این ویژگی مهم محروم بودند
این ویژگی به دارندگان دیوایس های اندرویدی اجازه می دهد تا صندوق ورودی شان را بر اساس ایمیل های خوانده نشده (Unread first)، مهم ها (Important first)، ستاره دارها (Starred first) یا اولویت ها (Priority Inbox) دسته بندی کنند.

برای کسانی که روزانه ایمیل های زیادی را دریافت می کنند، قابلیت شخصی سازی صندوق ورودی اهمیت زیادی دارد اما بنا بر دلایلی نامعلوم، کاربران اندرویدی جیمیل از این ویژگی مهم محروم بودند. با این وجود از امروز و با انتشار آپدیتی، اندروید نیز همانند iOS و نسخه های تحت وب به قابلیت تغییر نوع صندوق ورودی (Inbox type) مجهز می شود.

به لطف این بروزرسانی حالا شاهد ارتباط نزدیک تری میان نسخه اندروید و وب جیمیل هستیم؛ اکنون اگر نوع نمایش صندوق ورودی را در نسخه تحت وب عوض کنید همان تغییرات را با ورژن نیز اندروید خواهید دید. بد نیست بدانید که این آپدیت تدریجی بوده و بنابراین حداقل 15 روز طول می کشد تا تمام دستگاه ها آن را دریافت کنند.

صندوق ورودی جیمیل

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *