احتمال عرضه زودهنگام گلکسی اس 9 به بازار بدون حسگر اثر انگشت در زیر نمایشگر – دیجیاتو – ربات مین یاب

در سال های اخیر همواره پیش از معرفی محصولات پرطرفدار، بازار اخبار و شایعات به شدت داغ بوده و منابع مختلف هر روز اخبار ویژگی های جدید و متفاوت محصولات مورد انتظار را منتشر کرده اند
پرچمداران 2018 سامسونگ نیز از این قاعده مستثنی نیستند و از تابستان امسال (و حتی پیش از معرفی گلکسی نوت 8) شایعات مختلفی به خصوص درباره محل قرارگیری سنسور اثر انگشت آنها در خبرگزاری های مختلف منتشر شده است.

همچنین خبر مذکور با توجه به شایعات قبلی که به حفظ اندازه نمایشگر در سری اس و نوت 2018 سامسونگ اشاره دارند، تا حدودی منطقی به نظر می رسد چرا که شرکت سازنده تنها با اعمال بهبودهایی در عملکرد کلی و افزایش توان پردازشی، می تواند محصولات خود را برای عرضه به بازار آماده کند.

در سال های اخیر همواره پیش از معرفی محصولات پرطرفدار، بازار اخبار و شایعات به شدت داغ بوده و منابع مختلف هر روز اخبار ویژگی های جدید و متفاوت محصولات مورد انتظار را منتشر کرده اند.

البته منبع مورد بحث در ادامه عنوان کرده پنل پشتی گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس در سال 2018 با تغییرات اساسی در طراحی مواجه خواهد شد که احتمالاً به استفاده از ماژول دوربین دوگانه در این موبایل ها اشاره دارد.

طرح های احتمالی برای پنل پشتی گلکسی اس 9

سامسونگ از ماه آینده تولید گلکسی اس 9 را آغاز می کند

حال به گزارش یکی از منابع معتبر در صنعت کره جنوبی، کمپانی سامسونگ طی یکی دو هفته آتی پنل های OLED مورد نیاز برای موبایل های گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس خود را دریافت خواهد کرد و تولید این پرچمداران را هم به احتمال زیاد از یک ماه آینده آغاز می کند.

گفتنی است سیاست سامسونگ برای عرضه زودهنگام گلکسی اس 9 به بازار، تصاحب هرچه بیشتر سهم بازار آیفون 10 است زیرا اکثر مشتریانی که 1000 دلار برای محصول اپل می پردازند، احتمالاً حداقل برای 2 سال دیگر اقدام به خرید یک پرچمدار گرانقیمت نخواهند کرد.

لازم به ذکر است که بنا بر یک گزارش جداگانه، فناوری «اسکنر اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر» به احتمال زیاد برای استفاده در گلکسی اس 9 آماده نخواهد شد و در بهترین حالت، به گلکسی نوت 9 خواهد رسید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *