تریلر جدید بازی God of War منتشر شد [تماشا کنید] – دیجیاتو + افسوس لمونیس از غیبت انصاری‌فرد برابر بارسا – ربات مین یاب

در جریان هفته گیم پاریس، سونی سرانجام تریلر جدیدی را از یکی از مورد انتظارترین بازی های خود یعنی God of War منتشر کرد
در طول این تریلر، صحنه هایی از محیط بازی به نمایش در آمده و در نهایت صدای زنی مرموز شنیده می شود، هنوز مشخص نیست که این صدا، مربوط به شخصیتی آشنا از سری God of War بوده یا با شخصیتی جدید روبرو خواهیم بود.

در جریان هفته گیم پاریس، سونی سرانجام تریلر جدیدی را از یکی از مورد انتظارترین بازی های خود یعنی God of War منتشر کرد. مطابق آن چیزی که پیش از این در تریلرهای این بازی به نمایش در آمده بود، بار دیگر شاهد نبرد کریتوس و پسرش با موجودات اساطیری مربوط به منطقه اسکاندیناوی هستیم.

در ادامه، شما را به تماشای این تریلر زیبا دعوت می کنیم:

——————-

خبرگزاری تسنیم: تاکیس لمونیس در نشست خبری پیش از اولین بازی دور برگشت گروه D لیگ قهرمانان اروپا برابر بارسلونا با اشاره به شکست اخیر در مصاف با پاناتینایکوس در سوپر لیگ یونان گفت: همه می‌دانند که این نتیجه خوب نبود اما مساله خوب این است که ما فردا با بارسلونا بازی می‌کنیم
خبرگزاری تسنیم: تاکیس لمونیس در نشست خبری پیش از اولین بازی دور برگشت گروه D لیگ قهرمانان اروپا برابر بارسلونا با اشاره به شکست اخیر در مصاف با پاناتینایکوس در سوپر لیگ یونان گفت: همه می‌دانند که این نتیجه خوب نبود اما مساله خوب این است که ما فردا با بارسلونا بازی می‌کنیم. مصمم بودیم تا خیلی سریع مهیای این بازی شویم. البته بازی ویژه‌ای پیش روی ماست، زیرا با بارسلونا مواجه می‌شویم.

وی افزود: ما باید به طور منطقی و فلسفی به گروهی که در آن قرار داریم نگاه کنیم. شاید بتوانیم یک سری از چیزها را تغییر دهیم اما در برابر تیمی همانند بارسلونا قادر به تغییرات زیادی در سرنوشت بازی نخواهیم بود.

سرمربی تیم المپیاکوس درباره غیبت کریم انصاری‌فرد و سیسه برابر بارسلونا با توجه به عدم قرار گرفتن نام آنها از سوی بسنیک هاسی (سرمربی پیشین و اخراجی المپیاکوس) در فهرست لیگ قهرمانان اروپا گفت: از همان آغاز می‌دانستم که انصاری‌فرد و سیسه خارج از فهرست بازی‌های اروپا هستند. هیچ تحلیل دیگری نمی‌توانم ارائه کنم. البته آنها بازیکنانی هستند که با عزم راسخ در ترکیب تیم المپیاکوس قرار می‌گیرند و می‌توانستند به ما کمک کنند. هر چند می‌دانستیم که این اتفاق افتاده و انصاری‌فرد و سیسه همراه المپیاکوس نخواهند بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *