تصویر افشا شده از گلکسی اس 9 به حذف جک هدفون اشاره دارد – دیجیاتو – ربات مین یاب

با معرفی مهم ترین پرچمداران سال 2017، کم کم به انتشار شایعات و تصاویر تلفن های پرطرفدار سال 2018 نزدیک تر می شویم
در این میان شاید نزدیک ترین خبر به واقعیت، حذف جک هدفون از گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس باشد که احتمال انجام آن توسط سامسونگ و پیوستن به جمع اکثر تولیدکنندگانی که به درگاه USB-C اکتفا کرده اند، منطقی به نظر می رسد.

لازم به ذکر است که با توجه به تصاویر موجود، طراحی پرچمداران 2018 سامسونگ نسبت به مدل های سال 2017 تفاوت چندانی نداشته و تنها حاشیه های نمایشگر در بالا و پایین اندکی باریک تر شده است.

در کنار مبحث اسکنر اثر انگشت، تصاویر جدید از حضور قابلیت تشخیص چهره ایمن تر در پرچمداران 2018 سامسونگ خبر می دهند که شامل سنسورهای سه بعدی نیز می شود. در صورت صحت ماجرا، احتمالاً سامسونگ با بهره گیری از حسگرهای عمق سنج در کنار اسکنر عنبیه، مستقیماً به رقابت با قابلیت FaceID اپل خواهد رفت که البته این ویژگی نیز هنوز به دست مشتریان نرسیده و از عملکرد آن در استفاده روزمره اطلاعی در دست نیست.

قابلیت تشخیص چهره سه بعدی احتمالاً در گلکسی اس 9 حضور خواهد داشت

گفتنی است در تصاویر اخیر به حضور دوربین اصلی 16 مگاپیکسلی و دوربین سلفی 12 مگاپیکسلی نیز اشاره شده که هر دو مورد از نوع دوگانه خواهند بود.

امروز اما منابع چینی تصاویر جدیدی از طرح پرچمداران گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس را افشا کرده اند که در توضیحات آن ها به احتمال ادغام حسگر اثر انگشت با نمایشگر (یا انتقال دوباره آن به پنل پشتی) اشاره شده است.

با معرفی مهم ترین پرچمداران سال 2017، کم کم به انتشار شایعات و تصاویر تلفن های پرطرفدار سال 2018 نزدیک تر می شویم. در این بین مهم ترین بحثی که در دنیای موبایل مطرح شده، احتمال ادغام اسکنر اثر انگشت با نمایشگر در پرچمداران پرفروش است که تا این لحظه، خبر رسمی یا قطعی از وجود قابلیت مذکور در محصولات مورد نظر منتشر نشده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *