Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

پس از سال‌ها انتظار سرانجام بازی دوست داشتنی Trine 4 رسما تایید شد

۴ آبان ۱۳۹۷
بدون نظر


سرانجام صبر طرفداران سری دوست‌داشتنی تراین نتیجه جدید و ساعاتی پیش Trine 4 رسما برای عرضه روی پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی تایید شد. لازم به ذکر است که نسخه چهارم این سری Nightmare Prince نام دارد.

تراین از آن دست بازی هایی بود که قبل از انتشار کسی فکر نمی‌کرد به چنین سطح از  محبوبیت دست یابد. پس از عرضه نسخه اول، تراین تبدیل به یکی از سردمداران بازی های پلتفرمر فانتزی شد و برای خود هواداران بسیاری جذب کرد.

نسخه دوم هم در ادامه با استفاده از سنگ بنای مستحکم نسخه اول جلو رفت و حتی مشکلات اندک نسخه اول را هم مرتفع کرد. اما نسخه سوم بازی با تغییر رویه و رو آوردن به سبک ۳ بعدی باعث پدید آوردن چالش هایی جدید برای خود شد که از پس آن ها به خوبی برنیامد.

پس از موفق نبودن شماره سوم بازی و بازخورد های منفی نسبتا زیاد آن، آینده این سری در ابهام قرار داشت اما خوش بختانه امروز با اعلام این خبر مشخص شد که تراین به موزه بازی های ویدیویی نپیوسته است. لاری هیوارینن، مدیر مسئول استودید سازنده بازی یعنی فروزن بایت گفت: «ما می خواهیم تا عشق و علاقه مان را دوباره نسبت به این فرانچایز محبوب نشان دهیم. حرف های مخاطبان و هواداران را شنیده ایم و از ته قلب قول می‌دهیم تلاش کنیم تا تمام انتظارات آنان را برآورده کنیم.»

البته فروزن بایت اعلام نکرده که به دنبال پیاده سازی و ادامه سبک سه بعدی نسخه قبل بوده یا می‌خواهد به استایل ۲ بعدی (و موفق تر) نسخه های اولیه بازگردد. هرچند صحبت های کریستینا سیلیه مدیر مسئول ناشر بازی، مادوس گیمز نشان از آن دارد که در Trine 4 باید منتظر دیدن محیطی مشابه گزینه دوم باشم.

در حال حاضر به غیر از زمان انتشار، پلتفرم های مقصد و تریلری که پیش از این مشاهده کردید، اطلاعات بیشتری از این عنوان منتشر نشده است.


لینک کوتاه مطلب

http://robocuppers.ir/?p=905

برچسب ها

مطالب مشابه