Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

آیفون های ۲۰۱۸ قیمتی دقیقاً یکسان با آیفون های سال پیش خواهند داشت

۲۱ شهریور ۱۳۹۷
بدون نظر


چند وقتی است که شایعات مربوط به قیمت گذاری آیفون های ۲۰۱۸ به گوش می رسد و بارها در اخبار خوانده ایم که اپل امسال از گران قیمت ترین آیفون های تاریخ خود رونمایی خواهد کرد. تحلیلگر کمپانی گلدن ساکس یکی از آخرین افرادی بود که روی این موضوع دست گذاشت و گفت که آیفون Xc با قیمت پایه ۸۴۹ دلار فروخته می شود و صرفاً این احتمال وجود دارد که پیش از عرضه، اپل با کاهش برخی مخارج بتواند این قیمت را به ۷۹۹ دلار برساند.

آیفون X سال گذشته که با قیمت ۹۹۹ دلار به دست مشتریان رسید نشان داد که چنین قیمت گذاری هایی، هرچقدر هم که برند محبوب و شناخته شده ای باشید می تواند دردسرساز تلقی شود. یک افشاگر آلمانی که معمولاً به اطلاعاتی موثق و انحصاری دست پیدا می کند اخیراً گزارش کرده که آیفون های ۲۰۱۸، دقیقاً رد پای مدل های سال پیش را دنبال می کنند و با قیمت هایی مشابه به آنچه پیشتر دیده ایم عرضه می شوند؛ البته به جز آیفون Xs Max یا Xs Plus که همراه با نمایشگر ۶٫۵ اینچی از راه می رسد.

این افشاگر مدعی شده آیفون Xc که با پنل نمایشگر LCD از راه می رسد ۷۹۹ یورو قیمت خواهد داشت که با قیمت ابتدایی آیفون ۸ در اروپا برابری می کند و همین موضوع نیز درباره آیفون ۵٫۸ اینچی Xs مصداق خواهد داشت و تفاوت قیمتی نسبت به آیفون X وجود نخواهد داشت. در این بین اما بزرگ ترین مدل با قیمت پایه ۱۱۴۹ یورو عرضه خواهد شد، اطلاعاتی که از سوی دو منبع جداگانه نیز تایید شده است. اگر به دنبال مدل ۲۵۶ گیگابایتی آیفون Xs Max باشید باید ۱۷۰ یورو دیگر بپردازید اما کماکان قیمت مد نظر اپل برای مدل ۵۱۲ گیگابایتی مشخص نیست.

نکته جالب اینجاست که آیفون ۸، ۸ پلاس و X هم اکنون با این قیمت ها در آلمان به فروش می روند. با تبدیل قیمت ها از یورو به دلار نیز می توان به این نتیجه رسید که آیفون Xc بالغ بر ۷۴۹ دلار قیمت خواهد داشت و این رقم برای آیفون Xs و Xs Plus با ۸۹۹ و ۱۰۴۹ دلار برابری می کنند. در این بین ورژن ۲۵۶ گیگابایتی هم ۱۵۰ دلار هزینه بیشتر روی دست مشتریان می گذارد.


لینک کوتاه مطلب

http://robocuppers.ir/?p=131

برچسب ها

مطالب مشابه